• Неодамнешно
Висок Квалитет! CMP camshaft позиција сензор за DAEWOO NUBIRA KLAJ 2.0 16V Z20L X 20 SED 1997 - 10456506
zoom_in

Висок Квалитет! CMP camshaft позиција сензор за DAEWOO NUBIRA KLAJ 2.0 16V Z20L X 20 SED 1997 - 10456506

DEN 616.80

Количина на стоки
check Тековен

Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст. е сопственик и оператор.
Во 2008 година, FONAN електроника фабрика е основана. Во 2001 година, Г-дин Лиу доби во индустријата на автоматскиот сензор, биле посветени на развојот и производството, па се до денес. Многу авто сензори изгледаат исто, но се разликува малку. Во помеѓу години, Г-дин Лиу е комуникација со меѓународно познати претпријатија на авто-делови.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу. Ние обично го добивате нашиот партнери' барање, прилагодено боја, форма, големина на пакување итн.
П) Дали ви треба каталог?
Да , имаме производ каталог и ние обично го ажурирате, многу нови производи се развиени. FONAN беше основана како бренд.
In2014, со цел да се задоволат барањата на клиентите, за повисок квалитет на производите, FONAN се прошири повторно, преименувана sinya автомобилската електроника co. !!!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!!!
Ftis автомобили OE број на CHEVROLET 10456506 DAEWOO 10456506 GENERAL MOTORS 10 456 506 "ОПЕЛ" 62 38 117 EPS 1.
П) Што за квалитет проблем?
Нашите производи се неопходни за да се испита тоа строго пред да ја напушти фабриката. Ако сте го добиле на стоки имаат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. E спецификации
!!!!!МНОГУ ВАЖНО!!!!
Пред ставање на ред за оваа содржина, МОРА да се ПОТВРДИ ДЕКА ОВОЈ ДЕЛ ЌЕ се ВКЛОПИ во ВАШИОТ VEHCILE! Употреба на производителот дел број наведени погоре и се поклопува со вашиот постоечки авто дел или контактирајте со вашиот продавач со овој дел број корисна.
П) Може да се прифати прилагодени производи и прилагодени пакување?
Се разбира.
П) Е фабриката?
Да, ние сме фабрика, ние производство авто сензори за себе. Развојот на МАПАТА сензор (Колектор апсолутен притисок сензор).
Ние ги поддржуваме нашите клиенти да создадат свој бренд.
П) можам Да ја посетите вашата фабрика?
Тоа е наше задоволство, доколку сакате да ја посетите нашата фабрика во Кина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го избере до нашата фабрика од аеродром или хотел.

Hysteresis:
1.953.313
Сместување:
Camshaft
Бренд Име:
FONAN
Чувствителност:
Во 99%
Резолуција:
10456506
Тип:
Фотоелектрически
Осветленост Дел Број:
10456506
линеарна:
10 456 506
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кореја
Мерен Опсег:
62 38 117
Производителот Дел Број:
ФА-T011
Повторливост:
453 313
Тип:
Camshaft Позиција Сензор
Автомобил Направи:
DAEWOO ОПЕЛ
OE БР.:
10456506 96418393 90458252
Други Не.:
6238117
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-T012
Гаранција:
12 месеци
главниот пазар :
Америка
боја:
Црна

Најдобри понуди..