• Намалена цена
  • Неодамнешно
Тест 4Bar 4 Бар 58 Psi 58psi Турбо Зголеми Притисокот МАПАТА Сензор За ГМ ДЕЛФИ Electromotive Motec Со Plug Жица Pigtail
zoom_in

Тест 4Bar 4 Бар 58 Psi 58psi Турбо Зголеми Притисокот МАПАТА Сензор За ГМ ДЕЛФИ Electromotive Motec Со

DEN 710.00 888.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе го реши проблемот. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки :
Високо ниво на точност
Со температурна компензација
Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
Примена :
Ова е 3 Бар за промена цел
Високо Квалитетни Резервни
1 Парче со жица/pigtail
Мапата сензор спектар - 4 Бар
Мапата Сензор спектар PSI - 58psi
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

линеарна:
ЗГОЛЕМЕТЕ ГО ПРИТИСОКОТ СЕНЗОР
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Стил:
Capacitance Тип
Повторливост:
МАПАТА СЕНЗОР
Hysteresis:
Цела Апсолутен Сензор За Притисок
Чувствителност:
12223861
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Мерен Опсег:
4 БАР
Резолуција:
16040749
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
4 БАР МАПАТА Сензор
Потекло:
Кина
Притисок Опсег:
4 БАР
Производство Дел Број:
12223861
Осветленост Дел Број:
16040749

Најдобри понуди..