• Намалена цена
  • Неодамнешно
Електричниот Конектор Приклучок Со Опашки Жица Pigtail За ГМ ДЕЛФИ Опел Опел 1Bar 2Bar 3Bar 4Bar МАПАТА Сензор Цела Притисок
zoom_in

Електричниот Конектор Приклучок Со Опашки Жица Pigtail За ГМ ДЕЛФИ Опел Опел 1Bar 2Bar 3Bar 4Bar МАПАТА Сензор

DEN 359.00 422.40

Количина на стоки
check Тековен


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, Високи Перформанси
Карактеристики & Придобивки :
Високо ниво на точност
Со температурна компензација
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
1. Ви благодарам многу за изборот на YUKA , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
линеарна:
1Bar 2Bar 3Bar 4Bar МАПАТА Сензор Цела Притисок
Повторливост:
12569241 16009886
Hysteresis:
12223861 PS10081
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
За 3 Бар Мапата Сензор Конектор
Мерен Опсег:
16137039 12569240
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Резолуција:
За Опел Опел Мапа Сензор
Бренд Име:
IVOK
Стил:
Capacitance Тип
Тип Име:
1Bar 2Bar 3Bar 4Bar МАПАТА Сензор Цела Притисок
Потекло:
Кина
Производителот Дел Број:
12223861 PS10081 12569241 16009886 16137039 12569240

Најдобри понуди..