• Намалена цена
  • Неодамнешно
МАПАТА притисок Сензор За Citroen Реле Xsara XM ZX СЕКИРА Synergie Xantia Затајување Скокач 1920 година.J7,1563.J4,9609992380,1920 СП,7714662
zoom_in

МАПАТА притисок Сензор За Citroen Реле Xsara XM ZX СЕКИРА Synergie Xantia Затајување Скокач 1920 година.J7,1563.J4,9609992380,1920

DEN 185.00 205.44

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : Висок Квалитет , Бренд-нови , 100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 1920 година.J7 , 1563.J4 , 60811067 , 96092693 , 500309838 377906309 C , 96092693 , 46531222 , 9609992380 7714662 , 60814507 , 60811067 , 1920 CF 6 PP009400061 , 6 PP009400211 , F00099 P003 , PS1009412 B1 Fitment : 2002-2014 За Citroen Реле 2.0 HDi 2002-2014 За Citroen Реле 2.2 HDi 1999-2002 За Citroen Реле 2.8 D 1998-2000 Година За Citroen Xsara 1.8 јас 2000-2002 За Citroen Реле 2.8 HDi 1989-1994 За Citroen XM 2.0 јас 1991-1997 За Citroen ZX 1.4 1993-1997 За Citroen ZX 1.6 јас 1993-1997 За Citroen ZX 1.8 јас 1997-2002 За Citroen Synergie 1.8 1994-2002 За Citroen Synergie 2 1995-1998 За Citroen Xantia 1.8 јас 1986-1997 За Citroen СЕКИРА 11 1989-1993 За Citroen BX 16 E 1997-2002 За Citroen Затајување (22, U6) 1.8 1994-2002 За Citroen Затајување (22, U6) 2.0 2002-2003 година За Citroen Скокач Кутија (244) 2.0 2002-2003 Година За Citroen Скокач Кутија (244) 2.2 HDi 2002-2003 Година За Citroen Скокач Кутија (244) 2.8 HDi 1994-2002 За Citroen Скокач Автобус (230 P) 2.0 2002-2003 година За Citroen Скокач Автобус (244, ZJ 2.0 HDi 2002-2003 Година За Citroen Скокач Flatbed / Шасија (244) 2.0 HDi 2002-2003 Година За Citroen Скокач Flatbed / Шасија (244) 2.2 HDi 2002-2003 Година За Citroen Скокач Flatbed / Шасија (244) 2.8 HDi
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Бренд Име:
ICIFAUTO
Мерен Опсег:
377906309C,1920CF,96092693,46531222,9609992380
Hysteresis:
96 092 693,1920 J7,1563 J4 ,377 906 309 C,7 714 662,500 309 838
Чувствителност:
1920 година.J7,1563.J4,60811067,96092693,500309838,60811067
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Повторливост:
7714662,60814507,1920J7,1563J4
Резолуција:
6PP009400061,6PP009400211,F00099P003, PS1009412B1
Стил:
Varistor Тип
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
46 531 222, 60 814 507,60 811 067,7 714 662,608 145 07,96 099 923 80
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал

Најдобри понуди..