• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вратило Позиција Сензор За Nissan Kubistar Рено Лагуна Megane Сценско 1.6 1.8 8200468647 8200647556 23750-00Q0E
zoom_in

Вратило Позиција Сензор За Nissan Kubistar Рено Лагуна Megane Сценско 1.6 1.8 8200468647 8200647556 23750-00Q0E

DEN 297.00 330.24

Количина на стоки
check Тековен


Дел Број : 8200468647 , 8200647556 , 23750-00 Q0 E Fitment : За Nissan Kubistar X76 1.6 16 V 2003/08-2009/10 1598 кзм, 70 KW, 95 ГЛАСАЧКО место За "Рено" Големиот Сценско II JM0/1_ 1.6 2004/04-2016/12 1598 кзм, 83 KW, 113 ПС За Рено Лагуна II BG0/1_ 1.8 16 V 2001/03-2016/12 1783 кзм, 85 KW, 116 МЕСТО За Рено Лагуна II Grandtour KG0/1_ 1.8 16 V 2001/03-2016/12 1783 кзм, 85 KW, 116 МЕСТО За "Рено" Megane II BM0/1_, CM0/1_ 1.6 16 V 2006/01-2008/06 1598 кзм, 82 KW, 112 ПС За Рено Megane II Coupé-Cabriolet EM0/1_ 1.6 2003/09-2009/03 1598 кзм, 83 KW, 113 ПС За Рено Megane II Coupé-Cabriolet EM0/1_ 1.6 16 V 2006/01-2008/06 1598 кзм, 82 KW, 112 ПС За Рено Megane II Kombi KM0/1_ 1.6 2003/08-2009/07 1598 кзм, 83 KW, 113 ПС За Рено Megane II Kombi KM0/1_ 1.6 16 V 2006/01-2009/08 1598 кзм, 82 KW, 112 ПС За Рено Megane II Stufenheck LM0/1_ 1.6 2003/09-2016/12 1598 кзм, 83 KW, 113 ПС За Рено Megane II Stufenheck LM0/1_ 1.6 16 V 2006/01-2016/12 1598 кзм, 82 KW, 112 ПС За "Рено" Сценски II JM0/1_ 1.6 2003/06-2016/12 1598 кзм, 83 KW, 113 КС
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

линеарна:
2375000Q0E
Бренд Име:
ICIFAUTO
Мерен Опсег:
8200647556
Осветленост Дел Број:
6PU009163-871
Материјал:
8200468647 8200647556 23750-00Q0E
Чувствителност:
A2C5318385102
Hysteresis:
23750 00Q0E
Производителот Дел Број:
8200468647
Резолуција:
23750-00Q0E
Земја/Регион на Автомобил Производство:
0902200, 7517485
Тип:
Фотоелектрически
Сместување:
Вратило
Повторливост:
X

Најдобри понуди..