• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Denso Кислород Сензор за Опел Vectra 2.2 2002-2004 Мотор код Z22SE НАДОЛУ 4 Жица Кислород O2 Сензор Универзална Ламбда
zoom_in

Нов Denso Кислород Сензор за Опел Vectra 2.2 2002-2004 Мотор код Z22SE НАДОЛУ 4 Жица Кислород O2 Сензор

DEN 2477.00 2880.00

Количина на стоки
check Тековен


започнете
крајот Опис 100% Нов Denso Кислород Сензор за "Опел" Vectra 2.2 2002-2004 Мотор код Z22 SE НАДОЛУ 4 Жица Кислород O2 Сензор Универзална Ламбда Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 580 мм Производство Број : TB060336 Осветленост Број : 55354595, 855507, 12574574, 855395 Fitment : OPELVECTRA C (2002/04 - /) VECTRA C 2.2 16 V Z 22 SE 2198 108 147 Салон 02/04 - / OPELVECTRA C GTS (2002/08 - /) VECTRA C GTS 2.2 16 V Z 22 SE 2198 108 147 Hatchback 02/08 - /
Слика Детали
Како да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?
Гаранција И Повратни Информации
Контактирајте Со Нас

Тип:
Вид Греење
Чувствителност:
0.1
Бренд Име:
TIANBANG
Hysteresis:
0.1(%F. S.)
линеарна:
0.2(%F. S.)
Резолуција:
0.5
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
0-1 носители.5
Повторливост:
0.1(%F. S.)
ASTRA H Имот (L35) 1.6 ЛПГ:
воздух-гориво сооднос (во)
ZAFIRA Б Ван 1.8:
600mV-300mV
ASTRA H Салон (L69) 1.6:
просечниот живот на вистински возило експеримент е за 10 милиони евра
ASTRA H TwinTop (L67) 1.8:
висока чувствителност, брза реакција го оценувате
OPELASTRA H TwinTop (L67):
ОМЕГА Б Имот (21_, 22_, 23_) 2.2 16V
OPELZAFIRA Б (A05):
VECTRA Б Имот (31_) 1.8 јас 16V
OPELASTRA H ГТЦ (L08):
ASTRA G Coupe (F07_) 1.8 16V
за опел astra h:
ASTRA G Кабриолет (F67) 1.8 16V
VECTRA C Имот 1.8:
VECTRA C GTS 1.8 16V
SIGNUM 1.8:
MERIVA 1.8

Најдобри понуди..