• Неодамнешно
beler Пред да Затропа Сензор 22060AA061 22060-AA061 за Субару Наследство Шумите Impreza 1998 Високо Квалитетни Пластични И Метални
zoom_in

beler Пред да Затропа Сензор 22060AA061 22060-AA061 за Субару Наследство Шумите Impreza 1998 Високо Квалитетни

DEN 561.12

Количина на стоки
check Тековен

Нова Пред да Затропа Сензор за Субару Наследство Шумите Impreza 22060-AA061 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% новата Поставеност на Возило : Пред Производителот Дел Број : 22060 AA061, 22060-AA061 Осветленост Дел Број : AS10116-11 B1, WA1752, 213-1826, 5 S2295, SU4989 Објект се вклучени :
чукам сензор x 1 Компатибилен :
За Субару
За 1998 Шумите со 2.5 L Мотор
За 1996-1998 Impreza со 1.8 L, 2.2 L & 2.5 L Мотор
За 1997-1999 Наследство со 2.2 L & 2.5 L Мотор
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Материјал : висок квалитет на пластика и метал
2) Според фабричките спецификации
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

линеарна:
-
Повторливост:
-
Мерен Опсег:
-
Hysteresis:
-
Резолуција:
-
Бренд Име:
beler
Чувствителност:
-
Тип На Сензор:
Холцер
Поставување на Возило:
Производителот Дел Број:
22060AA061, 22060-AA061
Осветленост Дел Број:
AS10116-11B1, WA1752, 213-1826, 5S2295, SU4989
Материјал:
високо квалитетни пластични и метални
Компатибилен 1:
За Субару Шумите со 2.5 L Мотор 1998
Компатибилен 2:
За Субару Impreza со 1.8 L, 2.2 L & 2.5 L Мотор 1996 1997 1998
Компатибилен 3:
За Субару Наследство со 2.2 L & 2.5 L Мотор 1997 1998 1999

Најдобри понуди..