• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот Вратило Camshaft Чудак Cam Позиција Сензор За Dodge Ram меморија 2500 3500 4500 5500 5.9 6.7 L L Турбо Дизел 5179099AB
zoom_in

Бесплатен Превозот Вратило Camshaft Чудак Cam Позиција Сензор За Dodge Ram меморија 2500 3500 4500 5500 5.9

DEN 388.00 456.00

Количина на стоки
check Тековен

l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2010 Година За Dodge Ram меморија 4500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2012 За Ram меморија 3500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2016 Година За Ram меморија 5500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2015 Година За Ram меморија 2500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2011 За Ram меморија 5500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2012 За Ram меморија 4500 6.
Нашите производи се движат : Гориво Железнички Притисок Сензор, Цела Апсолутен Притисок Сензор (MAP), Диференцијални Притисок Сензор (DPF), серво Волан Притисок на Маслото Сензор, Притисок на Маслото Switch, Температурни Сензори (Coolant / Ер / Масло / Гориво). l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2015 Година За Ram меморија 5500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2007 Година За Dodge Ram меморија 3500 5. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2012 За Ram меморија 5500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2010 Година За Dodge Ram меморија 5500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2009 година, За Dodge Ram меморија 2500 6. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2009 година, За Dodge Ram меморија 2500 5. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2010 Година За Dodge Ram меморија 2500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2008 Година За Dodge Ram меморија 5500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2014 Година За Ram меморија 4500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2013 За Ram меморија 2500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2012 За Ram меморија 2500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2016 Година За Ram меморија 3500 6. Ние ќе го реши проблемот. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2011 За Ram меморија 2500 6.
Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2011 За Ram меморија 3500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2008 Година За Dodge Ram меморија 2500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2009 година, За Dodge Ram меморија 3500 6. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2014 Година За Ram меморија 2500 6. l6 ДИЗЕЛ OHV Turbocharged 2008 Година За Dodge Ram меморија 3500 5. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

линеарна:
Вратило Позиција Сензор
Мерен Опсег:
4921684
Hysteresis:
Вратило Camshaft Чудак Cam Позиција Сензор
Осветленост Дел Број:
3408529
Материјал:
Пластични
Резолуција:
2872277
Повторливост:
3-иглички
Сместување:
Вратило
Тип:
Магнетна Индукција
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
5179099AB
Чувствителност:
5179099AA
Бренд Име:
IVOK
Тип Име:
кам позиција сензор
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
ОЕМ производителот Број:
5179099AB, 5179099AA
Осветленост Дел Број:
3408529, 2872277, 4921684

Најдобри понуди..