• Намалена цена
  • Неодамнешно
MR122305 5S4783 Брзина Сензор За Пренос Мицубиши Montero V6 Pajero/Shogun L200 L400
zoom_in

MR122305 5S4783 Брзина Сензор За Пренос Мицубиши Montero V6 Pajero/Shogun L200 L400

DEN 248.00 330.24

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нов Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Pls Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека OE број натпревари дел се на местото ве Молиме да бидат многу внимателни за да ги проверите нашите фотографии. бидете сигурни дека фото покажа дека е иста како што сака. OE БР : 122305.6 , MR122305 , WAU2716001 5 S4783 , SU5487 , SS7129 , SC315 Fitment : За 1994-2000 Мицубиши Montero Montero Спорт V6 За 1994-2000 Мицубиши Pajero Shogun За 1994-2000 Мицубиши L 200 L 400

Hysteresis:
MR122305,SU5487
линеарна:
SS7129, SC315
Резолуција:
122305.6 ,MR122305
Мерен Опсег:
WAU2716001, 5S4783
Повторливост:
WAU2716001,SC315
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
SU5487, SS7129 ,SC315
Тип:
Брзината На Возилото Сензор
Бренд Име:
ZCAUTO

Најдобри понуди..