• Неодамнешно
Вбризгување на гориво Регулатор на Притисок МАПАТА Сензор за FORD E-350 E-450 2004- 4490313 2260004 0261230093
zoom_in

Вбризгување на гориво Регулатор на Притисок МАПАТА Сензор за FORD E-350 E-450 2004- 4490313 2260004 0261230093

DEN 623.04

Количина на стоки
check Тековен

0 V6 24 V(AJ) 197 2001 година - За FORD ИЗБЕГА 3. !!!!ВИ БЛАГОДАРИМЕ!!!!
Притисок Опсег 0-500kpa Напон 300-4800mv Иглички 4 игли Тип MAP сензор Гаранција 12 месеци
3 F2 E9 G756 AA 4490313 3 F2 E9 G756 АА 2260004 3 F2 Z9 G756 AC 3 F2 Z9 G758 AC 3 F2 Z9 F792 CA 3 F2 Z9 G756 AA 3 F2 Z9 G756 AB 3 F2 E9 G756 AD 5 S7254 0261230093 0 261 230 093 0 261 230 094 CM5226 CM5229 2260004 3 F2 Z9 G756 AC 4490313
За Ford ОДМЕТНИК 2. Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст.6(99 W) 227 1998 - 2011 година За FORD ИЗБЕГА 2. V8 ГАС SOHC Природно Aspirated 2009-2013 За Ford Explorer Sport Trac 4.6 L 1601 CC 98 Cu.0 L 1999 CC 122 Cu.,ltd и Г-дин Фенг јуни Лиу. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009-2013 За Ford Explorer 2.0 V6 24 V(AJ) 203 2004 - За ФОРД ФОКУС II (DA_) 2., ZB, СМРТНОСТ, ZD) 3. V6 ГАС SOHC Природно Aspirated 2009-2013 За Ford Explorer 4.
Зошто треба да го користите FONAN сензори
- Висок квалитет на производство
- Се обезбедат оптимални перформанси
- Точно тестирани & одобрени
- Се исполнат O.0 V6 24 V 2001 година - За Ford E-150 Сите МОТОР 08-05 За Ford E-150 V08-5.4 L 08-05 За Ford E-350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ на Сите МОТОР 08-05 За Ford E-350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ V10-6. Во 2001 година, Г-дин Лиу доби во индустријата на автоматскиот сензор, биле посветени на развојот и производството, па се до денес.4 L 08-06 За Ford F-150 Сите МОТОР 08-05 За Ford F-150 НАСЛЕДСТВО Сите МОТОР 2004 - За Ford F-250 СУПЕР ДОЛЖНОСТ на Сите МОТОР 10-05 За Ford F-350 СУПЕР ДОЛЖНОСТ на Сите МОТОР 10-05 За Ford F-450 СУПЕР ДОЛЖНОСТ на Сите МОТОР 08-05 За Ford F-450 СУПЕР ДОЛЖНОСТ на Сите МОТОР 2010 - За Ford F-550 СУПЕР ДОЛЖНОСТ на Сите МОТОР 10-05 За Ford F53 Сите МОТОР 09-04 За Ford ПЕТСТОТИНИ Сите МОТОР 2005 - За Ford FOCUS Сите МОТОР 05-04 За Ford FREESTAR Сите МОТОР 07-04 За Ford слободен стил Сите МОТОР 2005 - За Ford MUSTANG Сите МОТОР 10-05 За Ford БИК Сите МОТОР 2004 - За ЖИВАТА ГРАНД MARQUIS Сите МОТОР 11-07 За ЖИВАТА МАРИНЕР Сите МОТОР 2005 - За ЖИВАТА MONTEGO Сите МОТОР 6-05 - За ЖИВАТА МОНТЕРЕЈ Сите МОТОР 7-04 За ЖИВАТА MOUNTAINEER Сите МОТОР 10-04 За ЖИВАТА SABLE Сите МОТОР 2004 - За FORD ИЗБЕГА 2. V8 ГАС SOHC Природно Aspirated 2009-2013 За Ford Explorer Sport Trac 4.0 V6 24 V(AJ) 197 2001 година - За FORD ИЗБЕГА 3. V8 ГАС SOHC Природно Aspirated 2009-2013 За Ford F-250 Супер Должност 6.0 V6 24 V(AJ) 203 2004 - За FORD САД ИЗБЕГА 3.

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Резолуција:
3F2E9G756AA
Бренд Име:
FONAN
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
Во 99%
линеарна:
3F2Z9G756AC
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
3F2E9G756AD
Hysteresis:
3F2Z9G756AB
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
3F2Z9F792CA
Тип:
Вбризгување На Гориво Регулатор На Притисок Сензор
Автомобил Направи:
FORD ЛИНКОЛН МЕРКУР
OE БР.:
F2E9G756AD 3F2E9G756AA 3F2Z9G756AB
Други Не.:
0261230094 0261230093
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-Y113
Гаранција:
12 месеци
квалитет:
100%тестирано
главниот пазар :
Br

Најдобри понуди..