• Неодамнешно
Висок Квалитет! Camshaft Позиција Сензор за DAEWOO MATIZ KLYA KLAS 1.0 0.8 1.2 1998- 96325867
zoom_in

Висок Квалитет! Camshaft Позиција Сензор за DAEWOO MATIZ KLYA KLAS 1.0 0.8 1.2 1998- 96325867

DEN 383.52

Количина на стоки
check Тековен

Откако според клиенти барања, постепено да се зголемува за нови производи, како што се CKP сензор(вратило позицијата на сензорот), CAM сензор (camshaft позицијата на сензорот), не удирајте го sensor, забрзување сензор, TPS сензор(гас за позицијата на сензорот),abs сензор итн. Ова ги поставил темелите за подоцна FONAN 's технологија на производство раст. Развојот на МАПАТА сензор (Колектор апсолутен притисок сензор).
П) Е фабриката?
Да, ние сме фабрика, ние производство авто сензори за себе.
П) Дали ви треба каталог?
Да , имаме производ каталог и ние обично го ажурирате, многу нови производи се развиени. Многу авто одлуки промена авто делови средината на годината.
П) можам Да ја посетите вашата фабрика?
Тоа е наше задоволство, доколку сакате да ја посетите нашата фабрика во Кина, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го избере до нашата фабрика од аеродром или хотел. E спецификации
!!!!!МНОГУ ВАЖНО!!!!
Пред ставање на ред за оваа содржина, МОРА да се ПОТВРДИ ДЕКА ОВОЈ ДЕЛ ЌЕ се ВКЛОПИ во ВАШИОТ VEHCILE! Употреба на производителот дел број наведени погоре и се поклопува со вашиот постоечки авто дел или контактирајте со вашиот продавач со овој дел број корисна. Ако сте го добиле на стоки имаат проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Во 2001 година, Г-дин Лиу доби во индустријата на автоматскиот сензор, биле посветени на развојот и производството, па се до денес.
Зошто треба да го користите FONAN сензори
- Висок квалитет на производство
- Се обезбедат оптимални перформанси
- Точно тестирани & одобрени
- Се исполнат O. FONAN беше основана како бренд.
П) Може да понуди најдобри цени?
Да, ние би сакале да им понудиме на нашите клиенти со најдобри цени, бидејќи ние сме фабрика, ние може да го контролира оригиналната цена. Ние обично го добивате нашиот партнери' барање, прилагодено боја, форма, големина на пакување итн.

Производителот Дел Број:
ФА-T004
Сместување:
Camshaft
Бренд Име:
FONAN
линеарна:
93744875
Повторливост:
93652210
Чувствителност:
Во 99%
Тип:
Фотоелектрически
Hysteresis:
5WY3168A
Земја/Регион на Автомобил Производство:
EU
Резолуција:
93652210
Осветленост Дел Број:
96325867
Мерен Опсег:
99752213
Тип:
Camshaft Позиција Сензор
Автомобил Направи:
CHEVROLET DAEWOO
OE БР.:
96325867 93652210 99752213 93744875
Други Не.:
5WY3168A
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина
сертификација:
ISO9001
FONAN Бр.:
ФА-T004
Гаранција:
12 месеци
главниот пазар :
Америка
боја:
Црна

Најдобри понуди..