• Намалена цена
  • Неодамнешно
Rear View Camera За Toyota е корола E160 E170 2013~ година / РКА ПОМОШЕН Жичана Или Безжична / HD Ноќ Визија Авто Паркинг Камера
zoom_in

Rear View Camera За Toyota е корола E160 E170 2013~ година / РКА ПОМОШЕН Жичана Или Безжична / HD Ноќ Визија

DEN 985.00 1313.28

Количина на стоки
check Тековен


Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. O КУТИЈА адреси.Пиксели : NTSC : 720* 480 2.
3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL / UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30 .Леќи на камерата : 18. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа.
Се врати и Гаранција :
Сите предмети се сосема нови директно од фабриката.Погледнете Агол : 170 степен 4.0 Vpp, 75 Ohm 12.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. Спецификација : 1.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваат : Сет 1 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x Видео кабел 1 x Switch Кабел 1 x прирачник за Корисникот Сет 2 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (РКА) 1 x прирачник за Корисникот Сет 3 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x WIFI предавателот 1 x WIFI приемник (ПОМОШЕН) 1 x упатство
Шопинг Совети
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.
1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Ali Express Стандард Превозот или Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас.

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Бренд Име:
Laijie
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..