• Намалена цена
  • Неодамнешно
Rear View Camera За Toyota Auris MK1 E150 2006~2012 / РКА Жичана Или Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол Леќа Паркинг Камера
zoom_in

Rear View Camera За Toyota Auris MK1 E150 2006~2012 / РКА Жичана Или Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол

DEN 919.00 1313.28

Количина на стоки
check Тековен

Леќи на камерата : 18. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Слика Сензор : CCD1/3 5.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени). Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа.TV систем : PAL / NTSC 6. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.Баланс На Белата Боја : Auto 13. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Ние ќе наплата или да го замени.S/N Сооднос : >48 Db 10.Пиксели : P AL : 720* 576, NTSC : 720* 480 2. со добра водоотпорен функција.
За пакување :
Вистинските пакет на стока може да биде различен од слика,
Но, ве молам остатокот увери, Производите се исти,
Ние само се избираат ефективни превозот цена, да ви даде пониска цена.
2) Ние не бродот да APO/FPO, P.Видео Излез : 1. Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.
6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии 7.Моќност : DC12 V 110m A 3. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Поддржува NTSC ТВ систем 6. O КУТИЈА адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Toyota Auris MK1 E150 2006~2012
Го замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Леќа
Сет 1 : Wired Сет
Сет 2 : Безжичен Сет ( РКА )
Сет 3 : Безжичен Сет ( ПОМОШЕН )
Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберете
Инсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.

Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Бренд Име:
Laijie
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..