• Намалена цена
  • Неодамнешно
За КИА Рио (QB) / K2 Седан 2011~ Година / Laijie Паркинг Rearview Камерата / HD CCD Ноќ Визија Авто Обратен Rear View Camera
zoom_in

За КИА Рио (QB) / K2 Седан 2011~ Година / Laijie Паркинг Rearview Камерата / HD CCD Ноќ Визија Авто Обратен

DEN 930.00 1328.16

Количина на стоки
check Тековен

Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет вклучуваат : Сет 1 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera (Или 4 LED Ноќ визија на додатна опрема) 1 x Обичните 6 метри Видео кабел 1 x Switch Кабел 1 x прирачник за Корисникот Сет 2 : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera (Или 4 LED Ноќ визија на додатна опрема) 1 x Подобрена 6 метри Видео кабли со струја Реле 1 x упатство
Шопинг Совети
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.Видео Излез : 1. Систем : внатрешни 9. Ноќно подобрување на HD Висок Квалитет Очила Леќа
Сет 1 : Обични 6 метри Поставено жичана
Сет 2 : Подобрување на 6 метри жичен Сет ( Видео кабли со струја Relay)
Реле може да се стабилизира напонот и струјата и да се направи камерата постабилна
Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберете
Инсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.

Напон:
Standard, 4 LED Night vision
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Laijie
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна
Леќа Материјал:
Стакло

Најдобри понуди..