• Намалена цена
  • Неодамнешно
На CCD се Справи со Багажникот Задна Камера Како Подарок Интеграција со IPAS Паркинг Водич Линии За АУДИ А1 3G СМИ Систем
zoom_in

На CCD се Справи со Багажникот Задна Камера Како Подарок Интеграција со IPAS Паркинг Водич Линии За АУДИ А1

DEN 10068.00 10944.00

Количина на стоки
check Тековен


На CCD се Справи со Багажникот Задна Камера Како Подарок Интеграција со IPAS Паркинг Водич Линии За АУДИ А1 3 G СМИ Систем
Ова видео интерфејс, работи на стандардни 6.
*Автоматско префрлање на тркалата-видете камера текст на ангажирање на обратна опрема.
*Компатибилен фабриката следи и 6. Една година гаранција е обезбедена за сите модели.
*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.Персонализација на логото и брендот се печати на уредот или кутија
2.
*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.
*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.Понуда на firmware-от, измена услуга
3.
Испорака
1. Сите производи се строго Квалитет Провери во куќата пред пакување.Мини цел ќе биде доставен во рок од 1-5 работни дена по приемот на плаќање.
*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.5 инчи или 7 инчен екран. Сите производи се добро спакувани пред превозот.5 "и висока 7" фабрика на екранот за АУДИ
А1 Q3 А4 А5 П5 Q7 A7 A8 2009-2015
*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.
*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран. Ве молиме контактирајте го нашиот продажен да бидете сигурни дека сегашниот попис.
*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 480x234 или 800x480.За нарачка над 500pcs или прилагодено цел, олово време ќе биде 15-30 дена по приемот на плаќање.
Обезбеди Sepecial CCD Nightvision Обратна Камера како подарок (Оваа цел acquiesce во испраќање на задна камера за А1 модели , ако вашиот автомобил е други модели ве молиме имајте во предвид надолу кога местото цел,ви благодариме)
Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,
нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,
ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !
Нашите Услуги
Гаранција
1.

Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
GZBBAO
Алармот Тип:
Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Внеси 1:
Задна камера
Вметнете 2:
Предната Камера
факултативна:
DVR
pdc:
ОЕМ радар сензор екранот
Инсталација:
plug and play
Паркинг упатства :
IPAS
Задната камера се префрлите :
автоматски
Предната камера префрлате :
притиснете го копчето оригиналниот
Боја Име:
Сребро.
lvds конектор:
4 игли круг

Најдобри понуди..