• Неодамнешно
10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)
zoom_in

10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук

DEN 8063.52

Количина на стоки
check Тековен

5 M Линија 1 * Дупка Видов 1 * Power Кабел 2 * Двоен Страна Налепница 1 * Прирачник за Корисникот 10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ)10pcs Авто Обратна Копија Радар Систем со 4 Паркинг Сензори Растојание Откривање + LED Растојание на Екранот+Звук Предупредување(шампањ). Мулти Боја за да Изберете (Црна/Црвена/Сива/Бела/Фиат Црвена/Шампањ/Сина). Beep звук предупредување ќе се почести кога растојание е добивање поблиску. Лесно да го инсталирате, со целосна детална англиски јазик прирачник.5 V - 16 V DC го Оценувате моменталната : 100m A - 300m A Откривање на далечина : 0. Тоа им помага да се избегне опасни и скапи судири што се случуваат толку лесно да се зад воланот. Со вежба главата, погодно за ударна дупка на браник на автомобил.

Жица или Безжично:
Жица
Должина на Видео Кабел:
10M,2М
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
cocar
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
боја:
Шампањ
Сензор Број:
4
Позиција:
Задните
Екранот:
LED растојание

Најдобри понуди..