• Намалена цена
  • Неодамнешно
Хром RZR Поларис LED Замена Светилки IP67 Водоотпорен led headlamp за Поларис Жилет 1000
zoom_in

Хром RZR Поларис LED Замена Светилки IP67 Водоотпорен led headlamp за Поларис Жилет 1000

DEN 6895.00 8112.00

Количина на стоки
check Тековен


Хром RZR Поларис LED Замена Светилки IP67 Водоотпорен led headlamp за Поларис Жилет 1000
LED Светлата за Поларис Жилет Опис 1. LED Моќ : Висок 30 W,Ниска 20 W 2. Напон : 10-32 V DC 3.Водоотпорен : IP 67 4. Лицето Боја:Хром 5. Температура на бојата : 6500 K 6. Назад : умре-фрлија алуминиум 7. Леќи на камерата : 8 КОМПЈУТЕР. Прозрачна : 3450 LM/2800 LM 9. Осветлување Зрак : Висок/Низок зрак 10. Работно време:50000hs Опрема : 2014-2016 RZR XP 1000 2014-2016 RZR XP 4 1000 2015-2016 RZR 900 2016 ГОДИНА RZR XP ТУРБО 2016 ГОДИНА RZR XP 4 ТУРБО Најновите Авто Додатоци АТВ LED Светлата Комплет Headlamp за Поларис Жилет Притисни 1000

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
Поларис RZR
Температура На Боја:
6000K
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Бренд Име:
JVISION
Led Чип Производител:
Кри
Wattage:
30W
Автомобил модел:
АТВ Фарови Поларис RZR 1000 900
Тип:
LED светлата за Поларис
led моќ:
30W
боја:
Хром
Напон:
10-32V DC
Температура На Боја:
6500K
Леќа:
PC
Материјал:
Умре-Фрлија Алуминиум
Lumens:
Ж-3450LM,L-2800LM
Водоотпорен:
IP 67
живот време:
50000 часа

Најдобри понуди..