• Неодамнешно
2 парчиња Замена ДОВЕДОА Автомобил Табличка Светлина За Benz C-Класа W202 Facelift 4-врата седан C230, C280, C43 AMG 1997-2000 Бела
zoom_in

2 парчиња Замена ДОВЕДОА Автомобил Табличка Светлина За Benz C-Класа W202 Facelift 4-врата седан C230, C280,

DEN 671.52

Количина на стоки
check Тековен

Интересно Поврзани Производи
Оваа Табличка Светла се Компатибилни со :
за Мерцедес-Benz E-Class W210 4-врата седан (E300, E320, E420, E430, E55 AMG) за Мерцедес-Benz C-Класа W202 Facelift 4-врата седан (C230, C280, C43 AMG) 1997-2000
Име На Производ : Табличка Светлина
1. Моќ влез : DC 12 V-30 V; Боја : Ладна Бела (6500k-7500 K)
2. Направени на LED светла+PC
3. Лесен за Инсталација : Нема оштетување на оригиналниот домување, Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play.
4. Грешка Слободни. Не OBC грешка на сите компатибилни модели.
Тоа е совршен сместување за вашиот оригинален табличка светлина
5. Оваа Табличка Светла се Компатибилни со :
за Мерцедес-Benz E-Class W210 4-врата седан (E300, E320, E420, E430, E55 AMG) за Мерцедес-Benz C-Класа W202 Facelift 4-врата седан (C230, C280, C43 AMG) 1997-2000
2 парчиња табличка светла

Бренд Име:
MICOCHE
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Тип На Објект:
Табличка Светла
Интерфејс Тип:
Festoon-28mm
Мерцедес-Бенц Модел:
e300
Wattage:
2.8W
Објектот Тежина:
70g
Име На Модел:
Табличка Светла
Температура На Боја:
6500K
Lumens:
Нил
Напон:
DC 12V-30V
Соодветни Модели На Автомобили:
Ве молиме проверете опис на производот подолу за детали

Најдобри понуди..