• Намалена цена
  • Неодамнешно
S25 1157 BA15D Автомобилот LED Извор на Светлина Кочница Светлина Јачина на Светилка Фабрика Продажба на Автомобили Светилки Најсветлиот 3000K Жолти Светла
zoom_in

S25 1157 BA15D Автомобилот LED Извор на Светлина Кочница Светлина Јачина на Светилка Фабрика Продажба на Автомобили

DEN 626.00 846.72

Количина на стоки
check Тековен


ПРОИЗВОД PRAMETER
Точка Бр.
Ед 002-A
Спецификација
S25 1157 BA15 D
Напон
DC 10 V-36 V
Моќност
7.5 W
Лумен
280 LM
Температура На Боја
3000 K
Боја
Жолта
Живот Време
30000 часа

Емитуваат Боја:
Жолта
Објектот Тежина:
0.03kg/piece
Име На Модел:
S25 1157 BA15D
Интерфејс Тип:
BA15D (1157)
Температура На Боја:
3000K
Wattage:
7.5W
Тип На Објект:
Кочница Светла
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
280lm
светилки со вжарено:
Двојно
Главната appliation:
Пред Задните Пак Сигнал Обратна Светла Светла Кочница
Погоден за автомобили:
Audi Lexus Volvo Хонда Шкода Lada Suzuki Nissan Бенц Фиат Тојота ез
Лумен:
280lm
Напон:
DC 10V-36V
живот време:
30000 часа
Пакување:
1Piece

Најдобри понуди..