• Неодамнешно
S25 1156 Автомобилската Камион LED Обратна Светлина Јачина на Светилка на Големо 6000K Белата Светлина DC 10V 32V
zoom_in

S25 1156 Автомобилската Камион LED Обратна Светлина Јачина на Светилка на Големо 6000K Белата Светлина DC 10V

DEN 809.28

Количина на стоки
check Тековен


ПРОИЗВОД PRAMETER
Точка Бр.
Ек 001
Спецификација
S25 1156 15 MSD
BA15 S
Напон
DC 10 V-32 V
Моќност
7.5 W
Лумен
440 LM
Температура На Боја
6500 K 9000 K
Боја
Бела
Живот Време
30000 часа
Поларитетот
Не-поларитетот
Пакување
1pcs

Емитуваат Боја:
Бела
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Обратна Светла
Wattage:
7.5W
Име На Модел:
S25 1156 BA15S
Објектот Тежина:
0.04kg/piece
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
440LM
Главната appliation:
Задните Светла Предни Задни Пак Сигнали
Напон:
DC 10V-32V
боја на светлина:
Бела
Лумен:
440LM
Пакување:
1pcs
живот време:
30000 часа

Најдобри понуди..