• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ултра сјајна SMD бела LED ангел очи 2000LM 12V ореол прстен за полнење за На Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф Mk4 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
zoom_in

Ултра сјајна SMD бела LED ангел очи 2000LM 12V ореол прстен за полнење за На Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф Mk4

DEN 1663.00 2160.00

Количина на стоки
check Тековен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или не, ве молам, точно пред исплата.Светлината температурата е ниска 4. Ние прифаќаме Alipay,.
Плаќање :
1.
Среќен ден.
за голф 4
Спецификации : 1,со Врвен квалитет СМД 3528 супер осветленост LED 2,Може да се користи за автомобил светла-маркер-ангел очи 3,Вкупно 4 парчиња прстени за двете ниски зрак и висок зрак; 4,агресивна, но чисти & стилски LED светла. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Ако can抰checkout веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Контактирајте со нас за информации. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден.Грешка слободни и без радио пречки; 2.Ние препорачуваме професионална инсталација за овој производ
Сертификат :
Превозот
1. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција!
. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Купи со доверба!
2.Се должи на фактот дека овој производ бара лепило апликации, како што се користење на лепак или двојно двострано лента 3. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Светлината е заштита на животната средина и заштеда на енергија 3.

Бренд Име:
HochiTech
Материјал Тип:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Голф-Година:
2002,2004,2000,1999,1998,2003,2001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
дневна светлина и декорација
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004
Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Тежина:
0.5kg
боја:
6000K белата
Тип На Објект:
Ангел Очи
Lumens:
2000lm
Автомобил:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН голф MK4
Година:
1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004

Најдобри понуди..