• Намалена цена
  • Неодамнешно
42-СМД T10 168 12V LED Замена Светилки T15 921 912 906 Дополнителни Светла LED (10 парчиња) (Топло Бела)
zoom_in

42-СМД T10 168 12V LED Замена Светилки T15 921 912 906 Дополнителни Светла LED (10 парчиња) (Топло Бела)

DEN 922.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

42-СМД T10 168 12 V LED Замена Светилки T15 921 912 906 Дополнителни Светла LED (10 парчиња) (Топло Бела)
Опис на производот Големина : Пакет од 10 | Боја : Топло Бела
Опис : Сите LED светилки се едноставно plug and play, без модификација е потребно. Тоа ќе одговара на модели и години во делови компатибилност листа.
Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија
Едноставно флип тоа 180 степени ако ПРЕДВОДЕНА не светне. (се јават на поларитетот)
Ако има било каков проблем, ве молиме не двоумете се да не контактирате преку порака, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден.
Детали За Производот :
1.LED Type : T10 42 SMD LED
2.База Дијаметар : 11 mm
3.Вкупна Висина : 34 mm
4. Напон : 12 V Само
5.Крстот Референца : W5 W 194 192 168 175 2825 579 147 152 158 159 161 184 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 906

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Led Чип Производител:
Кри
Wattage:
5W
Тип Socket:
t10
Напон:
12-24V

Најдобри понуди..