• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови 4x Автомобил LED CANBUS 10SMD 5630 Грешка Слободни T10 W5W 194 168 ДОВЕДОА Автомобил Страна Светилки, Паркинг Светилка, Позиција, Eyelid Светлина, итн
zoom_in

Нови 4x Автомобил LED CANBUS 10SMD 5630 Грешка Слободни T10 W5W 194 168 ДОВЕДОА Автомобил Страна Светилки,

DEN 599.00 748.80

Количина на стоки
check Тековен

Нови 4x Автомобил LED CANBUS 10 SMD 5630 Грешка Слободни T10 W5 W 194 168 Страна Светилки Опис на Производот Опис :
Оваа листа карактеристики 4 парчиња на Сосема Нов, супер-светли КРИЕШЕ Бела T10 5630 10-SMD LED светилки.
Тие имаат вградено во CANBUS (без грешки). Секој LED сијалица содржи 10 супер светло 5630 SMD чипови.
Осветлување перформанси е три пати посветла од најпопуларните 5050smd led светло. Т
100% Сосема Нов и висок квалитет
вграден-во CANBUS и Heatsink
Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска Температура
Лесно да се инсталира, Директна замена, без жици потребни
Карактеристики :
1.Напон : DC 12 V
2.Број на Светилки : 2 КОМПЈУТЕРИ
3.LED Боја : Чиста Бела
4.LED Type : 5630 СМД, Секоја ПРЕДВОДЕНА има 10 СМД вкупно.
5.Моќност : 3 W
6. Димензија : 12mm X 37mm
7.Lumens : 300lm
8.Тежина : 5g
9. Крстот Референца : W5 W 194 192 158 168 921 2825 147 152 159 161 184 193 259 280 285 447 464 501 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921504 2821 12256 12961 M158 M155
10. Примена : Внатрешни работи Светлина, Куполата светлина, Мапата светлина, Вратата светлина, Стока/Багажникот светло, Ракавица Кутија светлина, Табличка светлина итн. Страна, Паркинг, Позиција, Eyelid Светлина, итн.

Бренд Име:
yobuyyowin
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Wattage:
10W
Напон:
12-24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Најдобри понуди..