• Намалена цена
  • Неодамнешно
51инчен 288W Автомобил LED Работа Light Off Road Светла за Магла Автомобил Камион 4x4 SUV АТВ LED Светло Бар Комбо Зрак За Џип Ford Chevrolet 12V
zoom_in

51инчен 288W Автомобил LED Работа Light Off Road Светла за Магла Автомобил Камион 4x4 SUV АТВ LED Светло Бар

DEN 5863.00 7613.76

Количина на стоки
check Тековен

51"инчен 288 W Автомобил LED Работа Light Off Road Светла за Магла Автомобил Камион 4x4 SUV АТВ LED Светло Бар Комбо Зрак За Џип Ford Chevrolet 12 V
. Моќност : 288 W
. Напон : 9-32 V
. Теоретски Lumens Излез : 28800 LM
. Оперативен Lumens Излез : 20160 LM
. LED : 96pcs*3 W (CRE LED)
. Големина : 51 Инчен
. Зрак : Comob зрак
. LED боја температура : 5000 K, 6500 K
. Работен век : 50000 часа
. Работна температура : -40~ 85℃
. Водоотпорен стапка : IP67
. Материјал : 6063 алуминиум профил, од нерѓосувачки челик заграда, PC Леќа.
Не вклучувајте жица за полнење
Апликации :
Внатрешна и Надворешна Користи
Грбот До Светло
Off Road Осветлување
Камион, Приколка Внатрешни и Надворешно Осветлување
Изградба Осветлување
Градина, Двор Осветлување
Брод Осветлување
Пакетот вклучува :
1 * 288 W Led Работа Светлина
1 * монтажа голема заграда комплет

Емитуваат Боја:
288W Комбо Зрак
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип Socket:
Hi
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил модел:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
За Автомобил Светилка:
Маркер Светилки
Wattage:
288W
Бренд Име:
HALOYiVGO
Автомобил Марка:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Најдобри понуди..