• Намалена цена
  • Неодамнешно
10 x Супер Автомобил Светла Светлина 5630 6-СМД 921 194 168 2825 W5W T10 Жолти LED Светилки(Најновата 6 генерации)
zoom_in

10 x Супер Автомобил Светла Светлина 5630 6-СМД 921 194 168 2825 W5W T10 Жолти LED Светилки(Најновата 6 генерации)

DEN 829.00 1036.80

Количина на стоки
check Тековен

10 x Супер Автомобил Светла Светлина 5630 6-СМД 921 194 168 2825 W5 W T10 Жолти LED Светилки(Најновата 6 генерации) Опис на Производот Големина : 10 Pcs Оваа страница карактеристики 10pcs на Сосема Нов, не се Користи, со Висок Квалитет T10 6-СМД 5630 LED светилки.
Тоа може да се користи како : Табличка Светлина,Висока Планината Стоп Светло и Внатрешни Светла (Мапа Светла, Светлата за Читање,Куполата Светла,Багажникот Светла Учтивост Светла,Врата Чекор Светла), исто така може да се користи за Backup на Светлата Страна Маркер Светлина итн.
Висока моќност T10-5630-6 SMD LED Светилки,5630 LED внатре 3 пати посветла од тековната популарната T10 5050 LED.
Крстот Референца : W5 W 2825 168 194 175 921 912 194 147 152 158 159 161 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 906 579 2827 922 904 916 PC175 168 NA 920 916 NA 2886 X 194 R 161 B 3652 2825 ST 168 ST.
Се инсталира лесно во само неколку минути - не алатките кои се потребни!
Светла Боја : Жолта
Димензии : 20 х 10 x 10 милиметри

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Wattage:
10W
Led Чип Производител:
Кри
Тип Socket:
t10
Напон:
12-24V

Најдобри понуди..