• Намалена цена
  • Неодамнешно
20/200pcs 12V T10 F10 1 SMD Led Сијаличката Индикатор Автомобил Вратата Светлина Царинење Светлина Бела Жолта Црвена Сина, Розова Мраз Сина Бесплатен Превозот
zoom_in

20/200pcs 12V T10 F10 1 SMD Led Сијаличката Индикатор Автомобил Вратата Светлина Царинење Светлина Бела Жолта

DEN 228.00 258.72

Количина на стоки
check Тековен


20/200pcs 12 V T10 F10 1 SMD Led Сијаличката Индикатор Автомобил Вратата Светлина Царинење Светлина Бела Жолта Црвена Сина, Розова Мраз Сина Бесплатен Превозот
ПРЕДМЕТ : ИО-T10-F10-V (SKU : T10-171) Напон Спектар : 9~16 V Напојување : 12 V*0.056 кг, 200pcs=0.13 kg/100pcs Пакет се Вклучени : 20pcs/200pcs T10 F10 1 SMD Led Автомобил Светилки G. Бела/Жолта/Мраз Сина- -Blue- Pink Red Green
Виктор автомобил LED knowlege : Led База Соодветни За T5 Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор за светло T10 Индикатор светлина, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлина T15 Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлина T20(7440) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлина T20(7443) Опашка светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла ) 1156 Опашка светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина 1157 Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла ) BA9 S Индикатор светлина, внатрешни работи светлина, обратна светлина.02 База Тип : T10 Lumens : 40 LM Големина : 25мм*8.29 кг, 600pcs=0. Стандардна Пратка : Кина Пост/e Packet ( Цел цена HK Пост/e Packet ( Цел цена >=20 USD).5 mm температура на Бојата : 8000k Н W 0.
W elcome новиот стар клиент консултации , обичај , ние служат за вас со сите искреност!
.и пак сигнал светлина 3156 Опашка светлина, обратна светлина и да се сврти светлина 3157 Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина) Festoon/Купола Pate број светлина, читање светлина и таванот светлина H1/H3/H4/H7/H11/9005/9006 Магла светлина
За Нас :
Ние сме професионални за производство на тимот , систематски производство систем.

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, 200pcs се Меша Бои, Розова
Wattage:
12V*0.02A
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Име На Модел:
ИО-T10-F10-V (SKU
Објектот Тежина:
0.13KG/100PCS
Бренд Име:
YM E-Светла
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
40Lm
Бои:
Бела,Мраз Сина,Сина,Розова,Црвена,Зелена,Жолто
Led Чип Производител:
Everbright
Големина:
25mm*8.5mm
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
инструмент светла
Забелешка!!!:
Да додадете белешка со бои, ако треба 200pcs
Напон:
12V

Најдобри понуди..