• Намалена цена
  • Неодамнешно
Авто Clud Стил LED Глава Светилка за Бенц W163 ML320 ML280 ML350 ML430 led фарови сигнал led светилки drl криеше Bi-Xenon Леќа ниска зрак
zoom_in

Авто Clud Стил LED Глава Светилка за Бенц W163 ML320 ML280 ML350 ML430 led фарови сигнал led светилки drl криеше

DEN 31248.00 33600.00

Количина на стоки
check Тековен

Детали за производот : Авто Clud Стил LED Глава Светилка за Бенц W163 ML320 ML280 ML350 ML430 2002-2005 led фарови сигнал led светилки drl криеше Bi-Xenon Леќа ниска зрак Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица се Состои ( 2 баласт + 2 xenon светилка) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
10kg
Име На Модел:
Бенц W163 ML320 ML280 ML350 ML430
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Специјални Функции:
Осветлување
Објектот Дијаметар:
60inch
Автомобил модел:
Бенц W163 ML320 ML280 ML350 ML430
Година:
2002-2005
Напон:
12
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
Ксенон
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Ксенон Светлина Модел:
H7
Тип На Сијалица:
Cnlight
Тип На Објект:
Фарови

Најдобри понуди..