• Неодамнешно
2 Парчиња ОЕМ Халоген Табличка Светла+Штекер Одговара на ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Буба Поло Phaeton Lupo1J6 943 021 Б 1J6943021B 1GD 943 021
zoom_in

2 Парчиња ОЕМ Халоген Табличка Светла+Штекер Одговара на ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Буба Поло Phaeton Lupo1J6 943

DEN 816.00

Количина на стоки
check Тековен

купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
Нашата Компанија И Услуга
Нашата компанија беше од 2008 година, професионални трговија на големо бизнис на VAG целосна палета на делови, па ако имате специјални барања,
ве молиме контактирајте со нас.
Царински даноци :
Нашата продажба цената не вклучува царински даноци и такси.
Враќање & Гаранција :
Сите предмети имаат рок од 15 дена по денот ќе примите радио за да го пробате. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. Се враќа мора да биде испратена назад до нас во рок од 15
дена по добивањето! Ако тоа не е прашање квалитетот, враќањето и оригинални превозот треба да
да се стави во купувачите страна.
Плаќање
Ние само ќе го прифати ЗАЧУВАМ плаќање.
ОЕМ Халоген Табличка Светла+Штекер Одговара на "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 Буба Поло Phaeton Lupo1 J6 943 021 Б 1 J6943021 B 1 GD 943 021 модели на Автомобили се : За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 1998-2005 Hatchback За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 2006-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 1999-2006 За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2000-2010 За "ФОЛКСВАГЕН" Pheaton 2002-2015 Пакетот вклучува : 2 парчиња лиценца светилка 1 GD 943 021 2 парчиња штекер 1 J0973702 Драги пријатели, ве молиме имајте во предвид :
1. Така што ќе може да прими. Сите фотографии се вистински фотографии.
ние многу продажба на ОЕМ делови и високо-квалитетни резервни делови, во исто време, ние обезбедување на нивната посветеност на квалитетот.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата добиваат адреса е точна. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас.
Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја данок
. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.
Но, ние не ќе ја прифати ќе се врати на купувачот оперативни грешки предизвикани од оштетените објекти.
Ние, исто така, обезбедува професионални решенија и по-продажбата на услугата, па ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе бидеме среќни да ви послужи,
ви благодариме.

Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2004,2002,2003,2000,1999,2005,2001,1998
Lumens:
2400Lm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
1GD943021
Интерфејс Тип:
T15
Објектот Тежина:
0.1KG
Wattage:
2W
Тип На Објект:
Табличка Светла
Бренд Име:
Ausmarta
Тип На Објект:
Табличка Светла
Леќа:
Не Се Вклучени
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Буба Lupo Pheaton
Lumens:
2400Lm
Извор На Светлина:
халоген
Компатибилен Дел Број:
1J6943021 1J6 943 021

Најдобри понуди..