• Намалена цена
  • Неодамнешно
6000K Висока Моќност Бела T10 194 168 w5w Висока Моќност 2323 Чип Бела LED Светилки светилки drl
zoom_in

6000K Висока Моќност Бела T10 194 168 w5w Висока Моќност 2323 Чип Бела LED Светилки светилки drl

DEN 691.00 864.00

Количина на стоки
check Тековен

T10 194 168 w5w Висока Моќност 2323 LED Чип Бела Обратна Светилки Опис на Производот 1. За 12v dc
2. Пакетот вклучува : 2 парчиња
3. LED боја : бела
4. LED TYPE : 2323-10 SMD
5. Крстот Референца : T10

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Напон:
12V
Wattage:
5W
Напон:
12-24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Led Чип Производител:
Кри

Најдобри понуди..