• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs T10 Canbus Грешка 10 SMD LED Маркер Светла Автомобил багажниот Светилка W5W Задните Опашка Обратна Сијалица Царинење Светлина
zoom_in

10pcs T10 Canbus Грешка 10 SMD LED Маркер Светла Автомобил багажниот Светилка W5W Задните Опашка Обратна Сијалица

DEN 1106.00 1382.40

Количина на стоки
check Тековен

10pcs T10 Canbus Грешка 10 SMD LED Маркер Светла Автомобил багажниот Светилка W5 W Задните Опашка Обратна Сијалица Царинење Светлина (Жолто) Опис на Производот Боја : Жолто 100% Сосема нов & висок квалитет.
Долг животен век, до 50.000 часа.
Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија(помалку од 10% од стандардната халоген светилки).
Се применуваат за : Автомобил Вратата Светлина, Царинење Светлина, Маркер Светлина, багажниот Светлина, Табла светлина, од Страна на или Лиценца Плоча Светла, итн.
Компатибилен со T10 W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825
Спецификација :
Приклучок Тип : T10(W5 W)
Работен Напон : DC12 V
Led Количина : 10pcs 5630 SMD
Боја : Жолто
Димензија(должина x дијаметар) : 37*12mm/1.46*0.47 инчен

Бренд Име:
yobuyyowin
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Wattage:
10W
Напон:
12-24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Најдобри понуди..