• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs Авто Оптоварување T10 6SMD 5630 LED Canbus Слободни Грешка Светилка W5W Автомобилски Светла Автомобил Царинење Светлина Вратата Сијалица 194 192 158 (Црвено)
zoom_in

10pcs Авто Оптоварување T10 6SMD 5630 LED Canbus Слободни Грешка Светилка W5W Автомобилски Светла Автомобил

DEN 922.00 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

10pcs Авто Оптоварување T10 6 SMD 5630 LED Canbus Слободни Грешка Светилка W5 W Автомобилски Светла Автомобил Царинење Светлина Вратата Сијалица 194 192 158 (Црвено) Опис на Производот Боја : Црвена 100% Сосема нов & висок квалитет.
Долг животен век, до 50.000 часа.
Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија(помалку од 10% од стандардната халоген светилки).
Се применуваат за : Автомобил Вратата Светлина, Царинење Светлина, Маркер Светлина, багажниот Светлина, Табла светлина, од Страна на или Лиценца Плоча Светла, итн.
Компатибилен со T10 W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 194 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825
Спецификација :
Приклучок Тип : T10(W5 W)
Работен Напон : DC12 V
Led Количина : 6pcs 5630 SMD
Боја : Црвена
Димензија(должина x дијаметар) : 32*12mm/1.26*0.47 инчен

Бренд Име:
yobuyyowin
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Тип На Објект:
Царинење Светла
Wattage:
5W
Напон:
12-24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Најдобри понуди..