• Намалена цена
  • Неодамнешно
3.5 инчен Автомобил Универзална КОЧАН LED Очи Ангел на Светлината Светлата за Магла Светилка W/ Леќа Авто светилки drl Возење Светлината на Денот Водење Светла Мраз
zoom_in

3.5 инчен Автомобил Универзална КОЧАН LED Очи Ангел на Светлината Светлата за Магла Светилка W/ Леќа Авто светилки

DEN 1382.00 1486.08

Количина на стоки
check Тековен

Целосно 1 година гаранција! Пакет се вклучени : 2 парчиња ЛЕД магла светлина Ангел Око Светилка Авто светилки drl Возење Светлина Инсталација белешки : Паркирајте го возилото за безбедност место. Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција.5 инчен / 89mm Color : Blue Ice (Ангел Очи Мраз Сина + Магла Светилка Бела) Предности на XIANGSHANG LED Светло : 30 W 1200 LM по сијалица LED осветлување,голем агол на гледање,светлина униформност и висока осветленост. За да избегнете изгореници, да се биде внимателен при вклучување или исклучување на возила осветлување. Исклучено палење на возилото и отстранете ги копчињата.Карактеристики : Тип : LED магла светлина, ангел око Напон : 12 V Wattage : 30 W/PC lumens : 1200lm LED чип : КОЧАН Работна Температура : -40℃~60℃ Водоотпорен : IP67 животниот век : 50.000 часови Леќа : Вклучени Материјал Тип : Алуминиум Легура Посебни Карактеристики : Магла светлина, светилки drl возење светлина, ангел око светло Гаранција : 1year Автомобил Модел : Универзална Објект Тежина : 0.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Ви благодарам многу!
.3 кг Димензии : 3.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање 2.000 часа на брилијантен постојана светлина. Издржливи стакло проектор и Конвергирани леќа прави светилка повеќе посветла во темнината на Таложење ладење алуминиум и добар дисипација на топлина за да се обезбеди светилки работи постабилна и да го продолжи својот животен век IP67 Силна водоотпорен и shockproof ablility направи таа работи добро, дури и во суровата средина. Превозот : 1. Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.

Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
ангел очи магла светилка
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
XIANGSHANG
Име На Модел:
за BMW
Објектот Дијаметар:
3.5inch
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Wattage:
30W/PC
Услуга Живот:
Светилка Тип:
LED
Автомобил Модел:
за повеќето автомобили
Водоотпорен:
IP67
Леќа:
Вклучени
Напон:
12 V
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Тип На Објект:
Светла За Магла

Најдобри понуди..