• Намалена цена
  • Неодамнешно
beler 4Pcs Пред Десно Лево Магла Светлина Светилка + Решетката Покрие Рамки за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010
zoom_in

beler 4Pcs Пред Десно Лево Магла Светлина Светилка + Решетката Покрие Рамки за Toyota е корола 2007 2008 2009

DEN 1495.00 1823.52

Количина на стоки
check Тековен

4pcs Пред Право/Лево Магла Светлина Светилка + Решетката Покрие Рамки за 2007-2010 година Тојота е корола
Состојба : 100% нови Боја : Црна Магла светлина Производителот Дел Број :
81210-06050 / 81210-0 D040 / 81210-0 D041 / 81210-0 D042 81210-06052 Осветленост Дел Број :
35502-57 L01 / 35501-57 L00 / SC2592100 / 116-50131 L Друг Дел Број :
81220-0 D040 / 81220-0 D041 / 81220-0 D042 / 81220-06050 / 81220-06070 / 8122006070 / 812200 D040 Поставеност на Возило : пред лево & пред право Компатибилен : за 2007-2010 година Тојота е корола Објект се вклучени :
Правец на ветер : Светлина Решетката x 2
Правец на ветер : Светлина x2
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Материјал : Високо Квалитетни Пластични
2) Според фабричките спецификации.
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Е Корола-Година:
2007 година
Бренд Име:
beler
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
81210-06050
Објектот Тежина:
700g
Објектот Дијаметар:
9cm
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Материјал:
Високо Квалитетни пластични
боја:
Црна
Производителот Дел Број:
81210-06050 81210-0D040 81210-0D041 81210-0D042
Осветленост Дел Број:
35502-57L01 35501-57L00 SC2592100 116-50131L
Другиот Дел Број:
81220-0D040 81220-0D041 81220-0D042 81220-06050
Одговара:
За 2007 2008 2009 2010 Тојота Е Корола
Година:
2007 2008 2009 2010
Извор На Светлина:
халоген

Најдобри понуди..