• Намалена цена
  • Неодамнешно
3inch 76mm Автомобил Универзална КОЧАН LED Ангел Очи Магла Светилка W/ Леќа Авто светилки drl Возење Светлината на Денот Водење Светла Бела Светла
zoom_in

3inch 76mm Автомобил Универзална КОЧАН LED Ангел Очи Магла Светилка W/ Леќа Авто светилки drl Возење Светлината

DEN 1292.00 1389.12

Количина на стоки
check Тековен

Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање 2.3 kg Големина : 3inch / 76mm Боја : Бела (Ангел Очи Бели + Магла Светилка Вајт) Предности на XIANGSHANG LED Светло : 6000-7000 K светлина и 30 W 1200 LM по сијалица LED осветлување,голем агол на гледање,светлина униформност и висока осветленост.000 часа на брилијантен постојана светлина.000 часови Леќа : Вклучени Материјал Тип : Алуминиум Легура Посебни Карактеристики : Магла светлина, светилки drl возење светлина, ангел око светло Гаранција : 1year Автомобил Модел : Универзална Објект Тежина : 0.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време. Целосно да се испита врската на пристаништата и жици како погрешни конекции ќе предизвика осветлување проблеми. Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки. Исклучено палење на возилото и отстранете ги копчињата. Бидете сигурни дека возилото е излади правилно пред да инсталирате светла.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket. Целосно 1 година гаранција! Пакет се вклучени : 2 парчиња ЛЕД магла светлина Ангел Око Светилка Авто светилки drl Возење Светлина Инсталација белешки : Паркирајте го возилото за безбедност место. Враќање&гаранција : Ние обезбеди половина година гаранција. За да избегнете изгореници, да се биде внимателен при вклучување или исклучување на возила осветлување. Може да се користи како магла светилка, раководител светлината, работни светлина, место осветлување за автомобил, мотор и возила, исто така, може да се користи како светло на резервоарот,одбор,фарма, висока зграда и аеродром. Превозот : 1. Издржливи стакло проектор и Конвергирани леќа прави светилка повеќе посветла во темнината на Таложење ладење алуминиум и добар дисипација на топлина за да се обезбеди светилки работи постабилна и да го продолжи својот животен век IP67 Силна водоотпорен и shockproof ablility направи таа работи добро, дури и во суровата средина.

Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
ангел очи магла светилка
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Бренд Име:
XIANGSHANG
Име На Модел:
за BMW
Тип На Објект:
Правец На Ветер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Објектот Дијаметар:
3inch
Wattage:
30W/PC
Услуга Живот:
Светилка Тип:
LED
Леќа:
Вклучени
Lumens:
800LM
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Тип На Објект:
Светла За Магла

Најдобри понуди..