• Намалена цена
  • Неодамнешно
Супер МОЖЕ да Филтер За BMW CAS4 И МКЕ/ MB W212 W221 W164 W166 W204/ за Рено Лагуна III, Megane III, Сценско III 1 Серија-F2x
zoom_in

Супер МОЖЕ да Филтер За BMW CAS4 И МКЕ/ MB W212 W221 W164 W166 W204/ за Рено Лагуна III, Megane III, Сценско

DEN 1062.00 1344.00

Количина на стоки
check Тековен

За BMW F-серијата автомобили CAS4. CANEMU блок броило вредност од CAS4 да инструмент табла и дијагностички тестер. За Megane III, Сценско III 3. За Рено Лагуна III 2. CANEMU блок броило вредност од EZS (EIS). Може да биде инсталиран, исто така, во инструмент таблата, но во овој случај во EZS-EIS ќе остане стариот броило вредност.
CANEMU може да се користи на овие автомобили :
1. За BMW CAS4 МОЖЕ да филтер instalation :
1. Ако за Мерцедес МОЖЕ да филтерот е инсталиран во EZS, дилер работилница скенер (како за Мерцедес Star Diagnosis или Xentry) ќе се прикажат главните броило километражата во EZS на истата, како и во инструмент таблата. Сите ПЕТ модул Забелешка : се отстранат само инструмент, поврзете СУПЕР МОЖЕ да ФИЛТЕР за инструментот, а потоа се промени километражата во 160 DQWQ. Ако CANEMU е инсталиран во кластер, нема потреба за ABS програмирање, само промените оригиналниот броило вредност во табла ( инструмент табла) 3. CANEMU конфигурација и функции може да се постави со лемење конфигурација скокови Супер МОЖЕ да Филтер Главниот CANEMU Функција :
Тоа им помага на автомобил сопствениците да поправка (размена да се користи делови) скршени автомобил електронски компјутери и да се задржи оригиналната автомобил податоци : како броило, кодирање и други функции. По CANEMU instalation дијагностички тестер (за BMW ICOM или INPA) покажува во CAS4 исто километражата како на инструмент табла
За Мерцедес МОЖЕ да филтер W212 врска фото корегирани :
Исто така работи и за постарите автомобили како E-класа W211, S-класа W220, Спринтер.Супер МОЖЕ да Филтер За BMW CAS4 И МКЕ/ MB W212 W221 W164 W166 W204/ за Рено Лагуна III, Megane III, Сценско III Бесплатен Превозот Супер МОЖЕ да Филтер Описи :
1. За Мерцедес С-класа W221 2007+, новата C-класа и CLC-класа W204 2008+, ML W164 2007+, GL X164 2007+, R-класа W251 2007+ , E-класа W212 со NEC процесор. За BMW CAS4 и МКЕ 4. CANEMU е тестиран на F01, F02 со 1 L15 Y процесор, F10 и F07 (за BMW GT) со 1 L15 Y и 5 M48 H процесори и на F25 ( нови X3)
2.
W204 instalation пример :
Пакетот Вклучува :
1pc × Супер МОЖЕ да Филтер
.

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Верзија На Софтвер:
Супер МОЖЕ да Филтер
Јазик:
Англиски
Ажурирање На Софтвер:
No
Хардвер Верзија:
Супер МОЖЕ да Филтер
Специјални Функции:
линија
Тип На Објект:
Супер МОЖЕ да Филтер
Автомобил Производител:
За Benz,BMW, Рено
Објектот Тежина:
0.1 кг
Специјални Функции:
Броило Корекција Комплет
квалитет:
Силна и Стабилна
Поддршка Тип:
MB W212 W221 W164 W166 W204
Поддршка модели:
1 Серија-F2x, 3 серија-F3x, Х5-F1x, и др. Сите ПЕТ модул
Име:
CAS4 МОЖЕ да филтер
МОЖЕ да филтер W212:
се работи за постари автомобили како E-класа W211, S-класа W220, Спринтер
CANEMU :
CAS4 исто километражата како на инструмент табла

Најдобри понуди..