• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 нови MST9000+ Авто ЕКИ Поправка Алатка MST-9000 Ажурирана Верзија Автомобилот Сензор Сигнал Симулатор MST9000+ ЕКИ Програмирање
zoom_in

2017 нови MST9000+ Авто ЕКИ Поправка Алатка MST-9000 Ажурирана Верзија Автомобилот Сензор Сигнал Симулатор

DEN 24624.00 25920.00

Количина на стоки
check Тековен


2017 нови MST9000+ Авто ЕКИ Поправка Алатка MST-9000 Ажурирана Верзија Автомобилот Сензор Сигнал Симулатор MST9000+ ЕКИ Програмирање
MST 9000 + Истакнува :
1. Моторот брзина на сигналот на излез
5. PC одбор работат на струјата тест
8. Ажурирање : Преку Е-Маил
4. Автоматска Промена на Вентили, промена на квалитетот на вентили, хидраулични контрола вентил симулација
36. Радијатор фан реле симулација
34. Stepper мотор (4, 6 линии)
14. Централно заклучување на серверот симулација
38. Tachometer диск
11. Јаглерод може да го исчистите електромагнетниот вентил диск
10. Компресор Контрола Модул Возачот
12. Пумпа реле симулација
33.
Овој Автомобил Сензор Сигнал Симулација Алатка е indispensive автомобил ЕКИ поправка алатка, со ново ажурирање и повеќе стабилна функција. Инјектор симулација
30. Сензор Сигнал Симулација : отпор 100Ω ~ 10000Ω напон на 0 V ~ 5 V × 2 0 V ~ 1. за ЕКИ поправка, авто наставата помош на модел на возачот, auotmobiles R&D. Зголемување Задржани Порта X1-X6 Стенд-Страна, Клиентот Може Да Се Постави Симулација Singnals Како Треба
MST-9000+ Опис :
Овој Автомобил Сензор Сигнал Симулација Алатка е indispensive автомобил ЕКИ поправка алатка, со ново ажурирање и повеќе стабилна функција. Инјектор Возачот
15. Паркинг сензор (ултразвук) сонда диск
18. Пригушување сигнал симулација
25. Кислород сензор сигнал симулација (авто јачина)
24. Автоматски менувач влез и излез вратило сигнал симулација
3.5 V 0 V ~ 12 V
3. Продолжување На Корисникот
Посебна Карактеристика :
1.
ЕКИ Поправка Алатка Голема Функција :
1 .Сите автомобили Actuator експерти
Tachometer, броило, компресор контрола модул, инјектор, палење серпентина, палење модул, фреквенција и пулс ширина контрола електромагнетниот вентил, stepper мотор (четири лејн, шест-лејн), автомобил аудио засилувачи, итн. итн сите автомобили actuator симулација на експерти :
Активатори симулација за Палење калем, инјектори, неактивен брзина stepper мотор, ултразвучно генератори итн.

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Верзија На Софтвер:
Нови
Јазик:
Англиски
Ажурирање На Софтвер:
No
Бренд Име:
RCOBD
Хардвер Верзија:
MST9000+
Специјални Функции:
еки поправка алатка
Автомобил Производител:
За Сите автомобили
Специјални Функции:
еки поправка алатка
Објектот:
MST9000+ MST 9000
Гаранција:
1 година

Најдобри понуди..