• Намалена цена
  • Неодамнешно
Octa Core 2 Din Андроид 6.01 Автомобил DVD Плеер За AUDI TT 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Со Радио GPS Rear View Camera
zoom_in

Octa Core 2 Din Андроид 6.01 Автомобил DVD Плеер За AUDI TT 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Со Радио

DEN 14603.00 17808.00

Количина на стоки
check Тековен


Octa Core 2 Din Андроид 6. Радио, RDS, Bluetooth, USB, SD, КАМ-ВО, ПОМОШЕН, Воланот Контрола, во Живо Позадина, DIY Позадина и DIY Главното Мени на Екранот, 60 Јазици, 76 Отворен Единица-Логоа
- Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел :
- AUDI TT 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Answer : ___________________________ Note : Оваа единица е предниот панел големина 240mm(Врвот ширина)*155mm(Висок)*228mm(ширината на Дното) , ве молиме проверете ја вашата табла големина пред обид да се избегне грешка!
- 7 Инчен супер широк Екран, нашиот уникатен дизајн.
- Рачната Сопирачка Контрола, електронски Анти-Шок, Последната Позиција Меморија. Поддршка вртежен момент Про (OBD2 & Автомобил), можете да се поврзете на ELM327 Bluetooth OBD2 Скенер Алатка за да ја користите оваа функција.

OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,, Видео CD,CD,Mp4
Din:
Двојно Din
Audi Модел:
TT
Специјални Функции:
MP3 Плеери,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,ТВ,Мобилен Телефон,CD Плеер,Допрете го Екранот
Резолуција:
1024*600
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција
Оперативен Систем:
Андроид
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Објектот Големина:
240mm(Врвот ширина)*155mm(Висок)*228mm(ширината на Дното)
TT-Година:
2010,2007,2008,2006,2011,2012,2009,2013
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
4*45W
Макс Надворешна Меморија:
32g
Објектот Тежина:
3.5kg
ТФ/Micro SD Слотот:
2
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Интерфејс:
USB/SD
Бренд Име:
Huifei
Име На Модел:
7685E
RAM меморија:
2000MB
ROM:
26.64 G
ОДГОВАРА ЗА:
AUDI TT 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Оперативен Систем:
Андроид 6.01
Специјални Функции:
DVD Плеер
Автомобил Производител:
Audi
Сместување:
Автомобил Конзола

Најдобри понуди..