• Неодамнешно
10.1 инчен Екран на Android 5.1 Автомобил DVD Плеер GPS Навигациски Систем Media Стерео Аудио Видео за Хонда Граѓански 2006-2011
zoom_in

10.1 инчен Екран на Android 5.1 Автомобил DVD Плеер GPS Навигациски Систем Media Стерео Аудио Видео за Хонда

DEN 16800.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.1 Автомобил DVD Плеер GPS Навигациски Систем Авто Радио Навигациски Аудио Видео Медиуми Стерео за Хонда Граѓански 2006 2007 2008 2009 2010 2011
.

Применливи Автомобил и Година
За Хонда Граѓански 2006 2007 2008 2009 2010 2011
(10.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.1-инчен Екран)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.1 инчен Екран на Android 5.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус
Од Моќ:
4X45W
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Специјални Функции:
Полначот,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Граѓанско-Година:
2006,2008,2011,2009,2007,2010
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Бренд Име:
Astrowind
RAM меморија:
1G
Din:
Еден Din
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Големина На Дисплеј:
10.1
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
5kg
Име На Модел:
KLD-1057
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Хонда Модел:
Граѓански
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
AV in/out, USB
AirPlay:
Поддршка
AV Во/Од:
Поддршка
Оперативен Систем:
андроид 5.1.1 систем
Сместување:
Во Цртичка

Најдобри понуди..