• Намалена цена
  • Неодамнешно
1024*600 8 Јадра Octa Core Чист Андроид 6.01 Автомобил DVD Плеер За Фиат Браво 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Со Rear View Camera
zoom_in

1024*600 8 Јадра Octa Core Чист Андроид 6.01 Автомобил DVD Плеер За Фиат Браво 2007 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 14563.00 17760.00

Количина на стоки
check Тековен

, тоа е 8-Core Андроид единица,тоа има посебен влез за ДИГИТАЛНА-T/ATSC Кутија, можете да се поврзете на нашата ДИГИТАЛНА-Т Кутија и ATSC Кутија и T2 Кутија за да се постигне допир операција, и оваа ставка може да моќ на поврзани ДИГИТАЛНА-T/ATSC/T2 Кутија.5 GHz ПРОЦЕСОР, 2000 MB RAM меморија, 26.
- Поддршка на вртежен момент на Ујп (OBD2 & Автомобил), можете да се поврзете на ELM327 Bluetooth OBD2 Скенер Алатка за да ја користите оваа функција. И оваа единица е изградена-во DVR Системот, едноставно поврзете се со некој USB Камера за да ја користите Автомобил Рекорд функција.64 GB ROM( Внатрешна Меморија,Достапни 25.

OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Din:
Двојно Din
Специјални Функции:
ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилен Телефон,MP3,CD Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Големина На Дисплеј:
7
Од Моќ:
4*45W
Макс Надворешна Меморија:
32g
Резолуција:
1024*600
Објектот Тежина:
3.5kg
ТФ/Micro SD Слотот:
2
За Возило Брендови/Модел:
Фиат
Оперативен Систем:
Андроид
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Интерфејс:
USB/SD
Бренд Име:
Huifei
Име На Модел:
7000E
Објектот Големина:
233mm(Врвот ширина)*142mm(Висок)*220mm(ширината на Дното)
ROM:
26.64 G
RAM меморија:
2000MB
ОДГОВАРА ЗА:
Фиат Браво 2007 2008 2009 2010 2011 2012
Оперативен Систем:
Андроид 6.01
Специјални Функции:
DVD Плеер
Автомобил Производител:
Фиат
Сместување:
Автомобил Конзола

Најдобри понуди..