• Неодамнешно
7 Quad Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Audio DVD GPS Навигација Централна Мултимедијални за Jeep Wrangler Компас Командант Grand Cherokee
zoom_in

7 Quad Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Audio DVD GPS Навигација Централна Мултимедијални за Jeep Wrangler

DEN 27312.00

Количина на стоки
check Тековен

И потрошувачот треба да ги плати сите трошоците за превозот. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби. - Поддршка TPMS изградена-во или вграден-out (Optioanl изберете), Wifi-OBD II(Optioanl). - Со двојно USB, поддршка надворешен USB-кабел ако треба(Optioanl). Canavie ќе се обиде најдобро да им помогне на нашите клиенти за да се минимизира ризикот од плаќање на даноци, Ние прифати плаќања со Зачувам, Western Union, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Маестро, Самостојна Cartebleue, 4Б, Euro6000, Cartasi, Postepay, Банкарски Трансфер. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички. Цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако тоа се случува. ако вашата земја не може да бидат избрани од Aliexpress , ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за било предмети кои се оштетени за време на инсталацијата од страна на не-професионалци. Вашето разбирање и внимание ќе бидат високо ценети.6 GHZ - RAM меморија : 1.
Gerneral Спецификација - Андроид 6. Сите предмети се сосема нови, никогаш не го користи, не-обновена и добро спакувани. Гаранцијата е една година под нормални услови(додатоци не се вклучени). Ние ќе се прилагоди на вкупните трошоци за тоа.0 - ПРОЦЕСОРОТ R16 Cortex-A7 Quad-Core 1. Клиентите треба да се плати од себе, ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми .
- Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена. Иако не можеме да го контролирате ова, ние ќе ви помогнат да се изјасни за пониска вредност на царинската управа. На важечки период за замена е од 14 дена од приемот на објектот.
Компатибилен Возила : - за Chrysler Sebring 2007-2012 - за Chrysler 300 C Cirrus 2007-2010 - за Jeep Compass 2009-2013 - за Џип Командант 2008-2010 - за Jeep Grand Cherokee 2008-2013 - за Jeep Wrangler 2007-2013 /Неограничен - Dodge RAM меморија 1500/2500/3500 Пикап Камиони Avenger,Калибар,Предизвикувач,Дакота,Dura 2009-2011 - Оваа единица е Предниот Панел големина за 206mm(Врвот ширина)*98mm(Висок)*206mm(ширината на Дното), - Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување.

ROM:
16g
Интерфејс:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Built-in GPS,Радио Тјунер,MP3 Плеери,Екран на Допир
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,Mp4,JPEG,WMA
Објектот Големина:
Din
Компас-Година:
2013
Jeep Модел:
Компас
Од Моќ:
4X45W
Бренд Име:
Canavie
Материјал Тип:
ABS & Метал
OSD Language:
Англиски
Јадра:
Quad Core
RAM меморија:
1G
Din:
Еден Din
Големина На Дисплеј:
6.5
Објектот Тежина:
5kg
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Име На Модел:
ЦИРА-Q8718
Макс Надворешна Меморија:
256g
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Големина На Дисплеј:
10.2
MirrorLink:
Поддржани
капацитивни екран на допир:
Поддржани
Оперативен Систем:
Андроид
Сместување:
Автомобил Конзола

Најдобри понуди..