• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новиот Автомобил LCD Bluetooth handfree сет за во Автомобил MP3 FM Предавателот USB Полнач за слободни Раце За iPhone, Samsung, HTC Android Висок Квалитет
zoom_in

Новиот Автомобил LCD Bluetooth handfree сет за во Автомобил MP3 FM Предавателот USB Полнач за слободни Раце

DEN 419.00 460.32

Количина на стоки
check Тековен


Новиот Автомобил LCD Bluetooth handfree сет за во Автомобил MP3 FM Предавателот USB Полнач за слободни Раце За i Phone, Samsung, HTC Android Висок Квалитет
Карактеристики :
FM Фреквенција : 88.1~107.9 MHz
Аудио формат : MP3/WMA/WAV/SBC
SNR : 68d B
Нарушување :
Зачестеност одговор : 20 Hz-15 KHz
Лево и десно каналот поделба : >60d B
Оперативен напон спектар : DC 9~26 V
Потрошувачка на енергија :
Оперативен температура : -10~70 Степен
Работна влажност : 0~95%
Димензија : 11.5(L)*3(W)*1.8(H) CM
Нето тежина : 30g
Pacakge :
1 x Bluetooth Автомобил Полнач
1 x Држачи за Кабел
1 x упатство

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Бренд Име:
Urbanroad
Објектот Големина:
11.5(L)*3(W)*1.8(H) CM
Име На Модел:
LY031
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
ФМ Предаватели
Објектот Тежина:
30kg
Тип:
Bluetooth Handsfree Телефонски
Аудио формат:
MP3/WMA/WAV/SBC
Номинална Работен Напон:
12V-24V
Автомобил Направи:
Универзална

Најдобри понуди..