• Намалена цена
  • Неодамнешно
Автомобил CD Радио Помошни Помошен Кабел Адаптер За BMW E46 3,5 ММ Џек
zoom_in

Автомобил CD Радио Помошни Помошен Кабел Адаптер За BMW E46 3,5 ММ Џек

DEN 204.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Автомобил CD Радио Помошни Помошен Кабел Адаптер За BMW E46 3,5 ММ Џек
Pls забелешка :
Производство на Датумот на вашето Радио Мора да биде 09/2002+. Производство датум се наоѓа на бела налепница под радио. НЕМА да се вклопи во BMW 3-series Опремени Со Навигација .
Карактеристики :
Интерфејс : 3.5 mm
Кабел должина : 1.5 м
Применливи модели :
1999 - 2006 година за BMW (E46) : 320i, 320ci, 320cic, 323i, 323ci, 323cic, 325i, 325ci, 325cic, 328i, 328ci, 328cic, 330i, 330ci, 330cic & М3 (Купе, Седан & Конвертибилна)
Пакување, вклучувајќи :
1 PCS помошен кабел
1 PCS 3,5 мм машки да машки кабел

Боја Име:
Еден сет
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Објектот Големина:
150cm
Име На Модел:
3.5 MM Аудио Џек
Објектот Тежина:
0.06kg
Специјални Функции:
автомобил cd во помошен кабел
Од Моќ:
6
Материјал Тип:
Мешавина
Бренд Име:
Biurlink
Интерфејс:
3.5 mm џек
конектор:
3.5 mm џек
Големина:
150cm
Автомобил Направи:
за bmw e46

Најдобри понуди..