• Неодамнешно
Бесплатен превозот Автомобил Авто Брзина Брава за Отклучување на 4 Вратата Plug and Play Блиц Светлина За Hyundai I10 Големиот НА/Автоматски Менувач
zoom_in

Бесплатен превозот Автомобил Авто Брзина Брава за Отклучување на 4 Вратата Plug and Play Блиц Светлина За Hyundai

DEN 815.52

Количина на стоки
check Тековен

Статички работен напон : 10-16v
2.By Кина Пост Воздух Mail ,обично треба 30-50 работни дена да пристигне на купувачот локалните поштата 3. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Тоа не ќе заклучите бебе заклучување 4.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Отклучување автоматски по мотор запре и исклучување 3. Статички работат на струјата :
3. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Се врати превозот се платени од страна на Купувачот 3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот e Bay ID.Ако имате посебни за објектот вредност, ве молиме да направите белешка или да испратите порака до нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-mnth гаранција 4.Ќе ги ажурира следење на број на Aliexpress. Најдобар Сервис И Гаранција : 1.Send item out во рок од 5 работни дена(не вклучувајќи викенд и празници) и од она што превозот превозникот купувачот изберете 2. Тоа ќе се заклучува автоматски кога возилото ќе достигне над сса 10 километри/H 2. На соодветна работна температура : -30-+80 степен
Fuction : 1. Само се вклопуваат ВО/ Автоматски Менувач автомобил , не одговара за ПЛАНИНАТА автомобил 5.
Одговара За Hyundai I10 Големиот НА/Автоматски Менувач
Функција :
1. Ако вода оди во јадрото,ние не се земе responsibity за поправка или враќање или надоместок . Флеш Светилки при отворање на вратата на автомобилот,
Испорака Детали За : 1.12 месеци Производителот за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.5kg
Напон:
12V

Најдобри понуди..