• Неодамнешно
Marsnaska сосема нов Осигурач Носителот Кутија 10 Начин Автомобил Авто Коло Автомобилската Нож Блок Носителот 12V
zoom_in

Marsnaska сосема нов Осигурач Носителот Кутија 10 Начин Автомобил Авто Коло Автомобилската Нож Блок Носителот

DEN 510.24

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
Тоа е широко се користат во автомобилската електронски поле, електрични уреди и автомобили, бродови и сл.
Сосема нов и висок квалитет, тоа е прва класа материјал цврсто изградени, не гледам понатаму, купи еден веднаш!
Боја : црна
Материјал : пластика.
Големина : за 18x5x5 cm.
Опис : 10 начин fuse кутија.10 и 10 надвор, погодна за средни сечилото осигурач, максимално оптоварување 90 A, максимално оптоварување 15 A по патот.Напон 12 V.
Пакетот вклучува :
1 x Fuse кутија

Бренд Име:
Marsnaska
Година:
До 2015 2
Име На Модел:
Q0238 П
Материјал Тип:
Пластични P
Специјални Функции:
10 1 Пат

Најдобри понуди..