• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 КОМПЈУТЕРИ 150A Висок квалитет на Гром тип осигурач ANL Осигурач за Аудио Засилувач Installatio
zoom_in

5 КОМПЈУТЕРИ 150A Висок квалитет на Гром тип осигурач ANL Осигурач за Аудио Засилувач Installatio

DEN 436.00 581.76

Количина на стоки
check Тековен


5 КОМПЈУТЕРИ 150 A Автомобил Гром тип ANL Осигурач за Аудио Засилувач Инсталација/Голема Чаталестите тип осигурач Име на Производ : ANL на Осигурувачот; Номинална Струја : 150 A Монтажа Дупка Димензии : 13 x 8.5 mm/ 0.5" x 0.33" (L*W); Вкупната Големина : 81 x 22 x 8.5 mm/ 3.2" x 0.87" x 0.33" (L*W*T) Боја : Црно, Златен Тон Тежина : 13g/pc Пакет : 5 x ANL Осигурач Топ-на осигурач, лесно да се инсталира на осигурач држачот.Златен тон позлатен лим лист конструкција со инспекција прозорец дизајн. Идеален за високо тековните апликации како што се инвертери и автомобил аудио. торба торба торба торба Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5-ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина. Ако не сте задоволни со било аспекти на нашите производи или услуги, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и решавање на било какви проблеми за вас. На shippment ќе се организира во рок од 48 часа,само 10% од нашите производи се подготвени во 3-6 работни дена. Бесплатен Превозот за e-пакет или Кина Пост Воздух Mail Екстра пари, потребно е да се плати за изразат испорака.Пред да плаќаат за цел, Pls контактирајте ја нашата интернет услуги на клиентите претставник. Ве молиме да ни остават заврши испорака адреса, Особено руски купувачот,ве молиме потврдете да го оставите вашето име и презиме. Поради празниците, логистика, времето, царински преглед,пратката ќе пристигнат подоцна, Овие не се контролира фактори, ве молам, разберете,Ние ќе го цениме вашето разбирање. Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот. Враќање или размена поради лични причини : превозот надомест е платена од страна на купувачот, pls испрати назад на пратката во рок од 7 дена и одржување на објектот неискористени.

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
0.33inch
Бренд Име:
IZTOSS
Име На Модел:
g100-150
Објектот Дијаметар:
0inch
Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
0.87inch
Објектот Должина:
3.2inch
Специјални Функции:
Метал

Најдобри понуди..