• Намалена цена
  • Неодамнешно
QILEJVS 60Pcs Авто Автомобил Камион ATC Осигурач 5A 10A 15A 20A 25 30A AMP Мини Нож Мешани Поставени Комплет
zoom_in

QILEJVS 60Pcs Авто Автомобил Камион ATC Осигурач 5A 10A 15A 20A 25 30A AMP Мини Нож Мешани Поставени Комплет

DEN 66.00 78.24

Количина на стоки
check Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Zn легура & Пластика. Боја : како што е прикажано на сл Опис : Ro HS согласност Стандарден автомобил осигурач, лесни, издржливи. Осигурач Димензии : 11.5 mm x 4mm x 16mm Ampere оценка : 5 A, 10 A, 15 A, 20 A, 25 A, 30 A Големина : Пакет Содржи : 10x 5 AMP 10x 10 AMP 10x 15 AMP 10x 20 AMP 10x 25 AMP 10x 30 AMP Количина : 60 PCS Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 10x 5 AMP 10x 10 AMP 10x 15 AMP 10x 20 AMP 10x 25 AMP 10x 30 AMP
'

Бренд Име:
QILEJVS
Година:
2017
Име На Модел:
094D
Објектот Тежина:
20g
Материјал Тип:
Zn легура & Пластика
Специјални Функции:
Автомобил Камион ATC Осигурач
Предмет На Осигурувачот Димензии:
11.5 mm x 4mm x 16mm
Објектот Ampere оценка:
5A, 10A, 15A, 20A, 25A, 30A

Најдобри понуди..