• Неодамнешно
1PC NSD-03A Влажна Крпа Точење Влажни брише машина Прилагодлива температура влажност дезинфекција Лицето ткиво
zoom_in

1PC NSD-03A Влажна Крпа Точење Влажни брише машина Прилагодлива температура влажност дезинфекција Лицето ткиво

DEN 10272.96

Количина на стоки
check Тековен


1 PC NSD-03 A Влажна Крпа Точење Влажни брише машина Прилагодлива температура влажност дезинфекција Лицето ткиво
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
сликата покажува :
Describtion : Направи крпа брзина : 25 / минута Набавка : 110 V/220 V/240 V,50-60 Hz Енергија : Топлинска 350 W, статични 2.5 W Електрични-шок заштита : 1 опкружување при работа : 5 целзиусови степени степен ~ 35 целзиусови степени степен Нето тежина : 7.5 kg резервоарот за Вода волумен : 1.6 L Меки влошки ширина : 120 mm (двоен) Мека крпа должина : 170 - 230 mm Тежина : 420 * 210 * 310 м
Функција : NSD-03 A паметни заштита на животната средина општи брише машина е најнов дизајн, повеќе погодна за семејни и канцеларија. Усвоена на меѓународната нова технологија, комбинирање на живот навики на потрошувачите дома и во странство да се дизајнира нова генерација на мокра брише машина. Машината структура, уникатна, прекрасна моделирање е екстремни и совршена комбинација на елеганција, е нов избор за лидер.

Бренд Име:
ZJMZYM
Напон (V):
220v
Функција:
Греење Влажна Крпа
Број На Модел На:
NSD-03A
сертификација:
CE
Моќност (W):
350W
Број На Производ:
G568
Модел:
NSD-03A
Направи крпа брзина:
25 / минута
моќност:
Греење 350 W, статични 2.5 W
Опкружување При Работа:
5 ℃ ~ 35 ℃
Нето тежина:
7.5 KG
Резервоарот за вода волумен:
1.6 L
Меки влошки ширина:
120 mm (двоен)
Мека крпа должина:
170 ~ 230 mm
Големина:
420 * 210 * 310 mm

Најдобри понуди..