• Намалена цена
  • Неодамнешно
6-Жица Машина за Перење Тајмер 90 степени Централна Дупка Растојание 68mm Префрлете се Вратило #Y05#
zoom_in

6-Жица Машина за Перење Тајмер 90 степени Централна Дупка Растојание 68mm Префрлете се Вратило Y05

DEN 157.00 224.16

Количина на стоки
check Тековен


Опис : Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики 1.Вратило Висина : 24mm 2.Род Агол : 90 степен 3.Централната Дупка Растојание : 68mm Кабел должина : Зелена Жица : 20cm/7.87" Бела Жица : 65cm/25.59" Жолта Жица : 65cm/25.59" Сива Жица : 65cm/25.59" Црна Жица : 20cm/7.87" Црвено Жица : 20cm/7.87" Пакет inludes : 1 Pc* 6-Жица Машина за Перење Тајмер 90 степени Централна Дупка Растојание 68mm Switch Окно

Тип:
Машина За Перење Делови
Број На Модел На:
Машина за перење Тајмер 1A30177
боја:
Црна

Најдобри понуди..