• Неодамнешно
Haier машина за перење сосема нов компјутер одбор XQB50-Z918 50-S918LM 60-S1269 60-S12588
zoom_in

Haier машина за перење сосема нов компјутер одбор XQB50-Z918 50-S918LM 60-S1269 60-S12588

DEN 1881.60

Количина на стоки
check Тековен

Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.

Тип:
Машина За Перење Делови
боја:
Жолта
Број На Модел На:
XQB50-Z918

Најдобри понуди..