• Намалена цена
  • Неодамнешно
5ml МИЛЕНИЧЕ Спреј Шишиња,Црна,Јасно,Бела Магла Парфем Шишенцето,Празни Парфем Atomizer,DIY Мини Мал Примерок контејнер 100Pcs/многу
zoom_in

5ml МИЛЕНИЧЕ Спреј Шишиња,Црна,Јасно,Бела Магла Парфем Шишенцето,Празни Парфем Atomizer,DIY Мини Мал Примерок

DEN 1684.00 1871.52

Количина на стоки
check Тековен


5ml МИЛЕНИЧЕ Спреј Шишиња,Црна,Јасно,Бела Магла Парфем Шишенцето,Празни Парфем Atomizer,DIY Мини Мал Примерок контејнер 100 Pcs/многу
Капацитет : 5ml, 5cc
Шише Боја : Јасно, Бела, Црна
Тежина : Околу 7g/pc

боја:
Јасно, Бела, Црна
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
5ML
боја:
Јасно, Бела, Црна
Материјали:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ,PP

Најдобри понуди..